• Aktualne promocje
 
Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej promocji, w której otrzymują Państwo przez 6 miesięcy bezpłatnie pakiet Eleven w tym kanały: Eleven 1, Eleven 2, Eleven 3, Eleven 4 lub/i usługi mobilne, w tym nielimitowane rozmowy, SMS-y , MMS-y oraz Internet mobilny 4GB, w zależności od wybranej opcji.
 
Możliwe wariany uzależnione od usług:
  • Internet, telewizja i telefonia komórkowa - gratisy przez 6 miesięcy: pakiet kanałów Eleven i usługi mobilne
  • Internet z telewizją - gratis przez 6 miesięcy pakiet Eleven (4 kanały)
  • Internet z telefonią komórkową - gratis przez 6 miesięcy usługi mobilne
W prezentowanym na grafice pakiecie promocyjnym, Internet światłowodowy 200 Mb + telewizja Multi HD 108 kanałów + telefonia komórkowa bez limitu z Internetem mobilnym 4 GB + pakiety Eleven przez 6 miesięcy gratis, abonament w cenie promocyjnej wynosi 99,90 zł przez 6 miesięcy, potem 129,80 zł bez pakietów Eleven lub 145,70 zł z pakietem kanałów Eleven.
Każdy może stworzyć swój promocyjny pakiet wybierając Internet światłowodowy z telewizją lub/i telefonią komórkową. Pełna oferta dostępna w zakładce pakiety. Promocja trwa do 31 marca 2020r.
 
Beskid Media realizuje projekt w ramach działania operacyjnego POPC.01.01.00-24-0139/17-00 „Powszechny Dostęp do Szybkiego Internetu” o nazwie: "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego". Więcej informacji na stronie: popc.beskidmedia.pl