Męskie Granie z łączem od Beskid Media « wróć do poprzedniej strony
25.08.2021
Najpopularniejsza trasa koncertowa w Polsce powraca do występów na żywo. Po wizytach w Krakowie, Warszawie i Poznaniu nadeszła pora na wielki finał Męskiego Grania, który odbędzie się w żywieckim Amfiteatrze pod Grojcem. 
 
Sobotni koncert będzie jedynym z tegorocznego cyklu występów, który zostanie pokazany również online. Wzorem lat ubiegłych dostarczymy łącze na potrzeby transmisji, aby widzowie mogli śledzić wydarzenie przed ekranami. W zeszłym roku pandemia mocno pokrzyżowała plany organizatorom. Zmieniono wówczas formułę i koncert z Góry Żar transmitowano wyłącznie online. Dzięki naszym łączom nawet wówczas fani Męskiego Grania mogl wziąć udział w wydarzeniu, choć tylko wirtualnie. Tym razem występy w danym mieście odbywają się przez dwa dni. W sobotę na scenie żywieckiego Amfiteatru usłyszymy i zobaczymy Kaśkę Sochacką, Natalię Przybysz, Miuosha, Ralpha Kamińskiego, Zalewskiego i oczywiście Orkiestrę Męskie Granie w składzie: Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło i Vito Bambino.
 
Zachęcamy do oglądania streamingu z żywieckiej sceny.
 
 
Beskid Media realizuje projekt w ramach działania operacyjnego POPC.01.01.00-24-0139/17-00 „Powszechny Dostęp do Szybkiego Internetu” o nazwie: "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego". Więcej informacji na stronie: popc.beskidmedia.pl