23.08.2021
4 września w warszawskim ATM Studio odbędzie się kolejna Gala KSW. Tym razem do klatki wejdą m.in. Roberto Soldić, Patrik Kincl, Antun Račić, Damian Janikowski, Paweł Pawlak, Darko Stošić czy Michał Andryszak.
 
Jeden z najbardziej niebezpiecznych zawodników w historii KSW, Roberto Soldić, wraca do kategorii półśredniej, by bronić tytułu mistrzowskiego. Zmierzy się on z jedną z największych gwiazd czeskiego MMA, niepokonanym w okrągłej klatce KSW Patrikiem Kinclem
 
Brązowy medalista igrzysk olimpijskich w Londynie w zapasach, Damian Janikowski, przywita w okrągłej klatce KSW jednego z najlepszych polskich zawodników wagi średniej. Na KSW 63 rywalem reprezentanta WCA Fight Team będzie mistrz organizacji Babilon MMA, Paweł Pawlak.

Z kolei Darko Stošić wywalczył już sobie prawo do walki o pas kategorii ciężkiej. Kolejny raz pokazuje jednak, że jest gotów podjąć każde wyzwanie. Przeciwnikiem Stošicia będzie Michał Andryszak, który wszystkie wygrane 22 starcia kończył przed czasem. „Longer” znany jest z szalenie niebezpiecznego stylu, który najczęściej prowadzi do wygranej Polaka już w pierwszych minutach pojedynku.

Były mistrz kategorii koguciej, Antun Račić, na gali KSW 63 powróci do klatki po pierwszej porażce w KSW. „Killer” zmierzy się z Jakubem Wikłaczem, który mimo młodego wieku od wielu lat mierzy się z niezwykle wymagającymi rywalami.
 
Zamów Galę już dziś i oglądaj na kanale 600 w telewizji Beskid Media. Dostęp do usługi możesz aktywować wygodnie prosto z pilota lub dzwoniąc na infolinię pod numer: (33) 333 88 88. Cena pakietu do 3 września to 39,90 zł, zaś w dniu wydarzenia - 45 zł.
 
 
Beskid Media realizuje projekt w ramach działania operacyjnego POPC.01.01.00-24-0139/17-00 „Powszechny Dostęp do Szybkiego Internetu” o nazwie: "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego". Więcej informacji na stronie: popc.beskidmedia.pl