Nowy Polsat w telewizji Beskid Media « wróć do poprzedniej strony
23.08.2021
Kultowe słoneczko, które towarzyszy Telewizji Polsat niemal od początku nadawania, wkrótce przejdzie metamorfozę. Odświeżone zostanie nie tylko logo głównej stacji, ale też kanałów tematycznych. Od jesieni w nowej oprawie zobaczymy Polsat News, Super Polsat, Polsat Play, Polsat Cafe, Polsat Games, Polsat Rodzina, Polsat Doku, Polsat Film, Polsat Seriale, Polsat 1, Polsat 2 oraz wszystkie kanały sportowe: Polsat Sport, Polsat Sport News, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Fight.
 
Nowa koncepcja wizualna zakłada wprowadzenie promieni słonecznych, które układając się w fale, tworzą  słoneczną kulę. Spójny wzór dla wszystkich stacji ma pomóc w identyfikacji kanałów grupy Polsat.
 
To nie jedyna zmiana w obrębie Telewizji Polsat. We wrześniu kanał Superstacja zyska nazwę Wydarzenia 24. W ramówce stacji znajdą się wyłącznie serwisy informacyjne, w których widzowie znajdą wszystkie bieżące informacje z kraju i ze świata. Wydarzenia 24 powstają we współpracy z Polsat News, Wydarzeniami i serwisem internetowym Interia.
 
Oglądaj kanały grupy Polsat w telewizji Beskid Media. Zapoznaj się z bieżącą ofertą lub skorzystaj z pomocy naszych konsultantów pod numerem telefonu: (33) 333 88 88.
 
Beskid Media realizuje projekt w ramach działania operacyjnego POPC.01.01.00-24-0139/17-00 „Powszechny Dostęp do Szybkiego Internetu” o nazwie: "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego". Więcej informacji na stronie: popc.beskidmedia.pl