"Wikingowie" na antenie Polsat Seriale « wróć do poprzedniej strony
20.08.2021
Już we wrześniu na antenie Polsat Seriale będzie można oglądać cieszącą się niezwykłą popularnością produkcję "Wikingowie". Ten fenomen kulturowy opowiada o najodważniejszych najbardziej brutalnie przerażających wojownikach w historii. Ragnar, przyszły wódz wikingów, pragnie wypełnić swoje przeznaczenie jako odkrywca i zdobywca, u boku ambitnego brata i wiernej żony. Ale gdy prowadzi śmiałe wyprawy w odległych krainach za wielką wodą, zdradzieckie siły w jego nordyckiej ojczyźnie spiskują przeciwko niemu. Śledzimy wyczyny tego legendarnego wodza wikingów i jego załogi, a w późniejszych sezonach jego synów.
 
Premiera serialowa na kanale Polsat Seriale to podróż do ekscytującego starożytnego świata. „Wikingowie” to jeden z najważniejszych seriali historycznych dekady, cieszący się popularnością wśród widzów na całym świecie i uznaniem krytyków, czego dowodem była m.in. nagroda Emmy, przyznana w 2020 roku. Twórcą pomysłu i jedynym scenarzystą tego dzieła był Michael Hirst („Elizabeth”, „Tudorowie”). Dzięki jego wybitnemu talentowi dramaturgicznemu „Wikingowie” to saga rodzinna, która opowiada niezwykłe historie z życia i epickie przygody najeźdźców i odkrywców z okresu Wieków Ciemnych.
 
Pierwszy odcinek już 3 września o godzinie 21.00. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej telewizji i skorzystania z atrakcyjnych pakietów. Zapraszamy również do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta pod numerem: (33) 333 88 88.
 
Beskid Media realizuje projekt w ramach działania operacyjnego POPC.01.01.00-24-0139/17-00 „Powszechny Dostęp do Szybkiego Internetu” o nazwie: "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego". Więcej informacji na stronie: popc.beskidmedia.pl