Przejażdżka Fordem Mustangiem nagrodą w konkursie na Moto Show « wróć do poprzedniej strony
19.07.2021
Za nami kolejna edycja Moto Show Bielsko Biała. Dwudniowe wydarzenie dla fanów motoryzacji obfitowało w atrakcje. Odwiedzający mogli podziwiać klasyki z całego świata, zobaczyć pokazy driftu, odwiedzić Targi Motoryzacyjne w Hali Widowiskowo-Sportowej czy wziąć udział w licytacjach na cele charytatywne.
 
Również my mieliśmy swoją perełkę na Moto Show. Ford Mustang z 1967 roku zainteresował samego Grzegorza Dudę, wielokrotnego mistrza wyścigów i rajdów samochodowych, znanego z programów telewizyjnych na kanale TVN Turbo. Przejażdżka zabytkowym pojazdem była do wygrania podczas sobotniego i niedzielnego konkursu organizowanym w naszym stoisku. Uczestnicy musieli pokonać zjazd saneczkami w jak najkrótszym czasie. Zwycięzcami dnia okazali się 15-latkowie, Maciej i Mariusz, którzy zostali dodatkowo nagrodzeni zestawem firmowych upominków.

Gratulujemy!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Beskid Media realizuje projekt w ramach działania operacyjnego POPC.01.01.00-24-0139/17-00 „Powszechny Dostęp do Szybkiego Internetu” o nazwie: "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego". Więcej informacji na stronie: popc.beskidmedia.pl