Rozpoczynamy budowę sieci w gminie Łodygowice « wróć do poprzedniej strony
20.05.2021
To już pewne - rozpoczynamy budowę sieci światłowodowej w gminie Łodygowice. Wkrótce mieszkańcy tego obszaru będą mogli cieszyć się dostępem do stabilnego i superszybkiego Internetu, a także telewizji Beskid Media oraz telefonii stacjonarnej i komórkowej.
 
Nasi projektanci ruszyli już w teren, by pozyskać zgody niezbędne do realizacji prac. Jednocześnie można wówczas zgłaszać swoje zainteresowanie na wykonanie darmowego przyłącza do danego gospodarstwa domowego.
 
Po więcej informacji związanych z planowaną budową zapraszamy do naszego Punktu Obsługi Klienta w Żywcu przy ul. Ks. Prał. Stanisława Słonki 20a. Szczegółów udzielą również nasi konsultanci dostępni pod numerem telefonu: (33) 333 88 88.
 
Łodygowice kościół
 
kościół Zarzecze
 
zespół parkowo-pałacowy łodygowice
Beskid Media realizuje projekt w ramach działania operacyjnego POPC.01.01.00-24-0139/17-00 „Powszechny Dostęp do Szybkiego Internetu” o nazwie: "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego". Więcej informacji na stronie: popc.beskidmedia.pl