15.03.2021
Gala KSW 59: Fight Code już w najbliższą sobotę 20 marca.
 
Niezwykle ekscytująco zapowiada się walka wieczoru, która rozegra się pomiędzy prawdziwymi legendami KSW. Do klatki po dłuższej przerwie powraca Mariusz Pudzianowski, ulubieniec polskich fanów i pięciokrotny zdobywca tytułu "Najsilniejszego człowieka na ziemi". Jego rywalem będzie utytułowany zapaśnik z Senegalu, "Król Aren", Ousmane „Bombardier" Dia. Panowie zmierzą się w kategorii superciężkiej bez górnego limitu wagowego, co oznacza, że łącznie zawodnicy będą ważyć ponad ćwierć tony.
 
Podczas wydarzenia kibicie zobaczą równie emocjonujący pojedynek, którego stawką będzie pas w wadze koguciej. W walce o ten tytuł ponownie spotkają się broniący tytułu Antun „Killer” Račić i Sebastian „Sebić” Przybysz. Rywalem brązowego medalisty Igrzysk Olimpijskich w Londynie, Damiana Janikowskiego, będzie obdarzony bardzo mocnym uderzeniem Jason Radcliffe. W limicie kategorii ciężkiej, przerażający Michał Włodarek przywita w klatce KSW serbskiego judokę, Darko Stošicia. W pozostałych walkach widzowie zobaczą też dwóch czołowych polskich zawodników wagi półśredniej - Krystiana Kaszubowskiego i Michała Pietrzaka, a w limicie kategorii lekkiej – walczącego niezwykle efektownie Łukasza Rajewskiego oraz Konrada Dyrschkę.
 
W okrągłej klatce zadebiutuje też niedoszły finalista programu "Tylko Jeden" Adrian Bartosiński, który zmierzy się z Hiszpanem Lionelem Padillą, a słynący z wysokich kopnięć, utytułowany zawodnik sanda i kickboxingu Sebastian Rajewski podejmie pochodzącego z Czarnogóry Savo „Hitmana” Lazicia. Galę KSW 59 otworzy pojedynek dwukrotnego zdobywcy Heraklesa dla amatora roku w Polskim MMA Cypriana Wieczorka z innym utalentowanym 18-latkiem Patrykiem Likusem.
 
Zamów Galę już dziś pod numerem telefonu: (33) 333 88 88 lub aktywuj wygodnie prosto z pilota. Do 19 marca cena pakietu wynosi 39,90 zł, zaś w dniu wydarzenia - 45 zł. KSW 59 będzie można oglądać na kanale 600 już od godziny 20:00. Zachęcamy do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie dostępny jest zwiastun Gali.
 
Beskid Media realizuje projekt w ramach działania operacyjnego POPC.01.01.00-24-0139/17-00 „Powszechny Dostęp do Szybkiego Internetu” o nazwie: "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego". Więcej informacji na stronie: popc.beskidmedia.pl