KLANGOR - nowy serial Canal+ « wróć do poprzedniej strony
10.03.2021
Znamy datę premiery nowego serialu Canal+.
 
„Klangor” to dramat rodzinny z kryminalnym tłem w reżyserii Łukasza Kośmickiego. W obsadzie znalazły się nazwiska znanych aktorów - wystąpią m.in.: Arkadiusz Jakubik, Maja Ostaszewska, Wojciech Mecwaldowski, Aleksandra Popławska, Magdalena Czerwińska. Obok nich pojawi się młode pokolenie talentów: Maciej Musiał, Katarzyna Gałązka, Matylda Giegżno czy Magdalena Koleśnik.
 
Fabuła skupia się wokół tajemniczego zaginięcia nastolatki, córki psychologa więziennego. Ojciec desperacko rozpoczyna poszukiwania na własną rękę. Dramatyczna sytuacja, w której znajduje się rodzina, pogłębia kryzys wzajemnych relacji, niezrozumienia, emocjonalnego dystansu i braku więzi. Tymczasem, wokół sprawy narasta zmowa milczenia.
 
Premiera serialu 26 marca w Canal+. Już teraz zachęcamy widzów do obejrzenia zwiastunu na naszym profilu na Facebooku. Osoby nie posiadające jeszcze naszej telewizji zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz kontaktu z Biurem Obsługi Klienta pod numerem: (33) 333 88 88.
 
Beskid Media realizuje projekt w ramach działania operacyjnego POPC.01.01.00-24-0139/17-00 „Powszechny Dostęp do Szybkiego Internetu” o nazwie: "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego". Więcej informacji na stronie: popc.beskidmedia.pl