TVP Kobieta w naszej ofercie telewizji « wróć do poprzedniej strony
08.03.2021
Do oferty naszej telewizji dołączył nowy kanał - TVP Kobieta.
 
Program to nowość od Telewizji Polskiej o charakterze lifestylowo-poradnikowo–rozrywkowym, skoncentrowanym wokół potrzeb i zainteresowań kobiet. Adresowany jest do kobiet niezależnie od wieku, wykształcenia i stylu życia. Profil stacji ma inspirować, edukować i rozwijać, dając jednocześnie szansę na relaks i odpoczynek. Ramówka programu jest różnorodna, dzięki czemu trafia w gusta wszystkich kobiet, zarówno tych skupionych na rodzinie, młodych mam, ale także kobiet aktywnych zawodowo.
 
Widzowie telewizji Beskid Media mogą znaleźć nowy kanał na pozycji 95 już w pakiecie Multi HD.
 
Osoby, które jeszcze nie posiadają naszych usług, zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz kontaktu z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu: (33) 333 88 88.
 
Beskid Media realizuje projekt w ramach działania operacyjnego POPC.01.01.00-24-0139/17-00 „Powszechny Dostęp do Szybkiego Internetu” o nazwie: "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego". Więcej informacji na stronie: popc.beskidmedia.pl