Active Family i Ukraina 24 w ofercie telewizji Beskid Media « wróć do poprzedniej strony
11.02.2021
W naszej ofercie telewizyjnej znalazły się nowe kanały:
  • Active Family,
  • Ukraina 24.

Active Family to polska stacja promująca zdrowy i aktywny tryb życia. W jej ramówce można znaleźć nie tylko programy z zestawami ćwiczeń fizycznych, ale też podróżnicze, edukacyjne oraz taneczne. Kanał jest dostępny już w pakiecie Multi HD na pozycji 80.

Ukraina 24 jest kanałem informacyjnym, przekazującym najświeższe wiadomości oraz emitującym wywiady z politykami i ekspertami. Można go znaleźć na pozycji 257 w pakietach Multi HD oraz Extra HD.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej telewizji, a także innych usług. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego z Biurem Obsługi Klienta pod numerem: (33) 333 88 88 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: poczta@beskidmedia.pl.

 

Beskid Media realizuje projekt w ramach działania operacyjnego POPC.01.01.00-24-0139/17-00 „Powszechny Dostęp do Szybkiego Internetu” o nazwie: "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego". Więcej informacji na stronie: popc.beskidmedia.pl