Jesteśmy TeleOdpowiedzialni « wróć do poprzedniej strony
04.02.2021
Z wielką satysfakcją informujemy, że firma Beskid Media znalazła się w finale konkursu TeleOdpowiedzialni 2020. Dla całego naszego zespołu stanowi to ogromne wyróżnienie i silną motywację, aby stale rozwijać się w obszarze szeroko rozumianej społecznej odpowiedzialności biznesu.

To już trzecia edycja konkursu organizowanego przez Stowarzyszenie e-Południe. Kapituła, składająca się głównie z przedstawicieli branży telekomunikacyjnej oraz ekspertów zajmujących się badaniem społecznej odpowiedzialności biznesu, oceniła zgłoszenia w czterech filarach: Odpowiedzialność Biznesowa, Odpowiedzialność za Środowisko Pracy, Odpowiedzialność za Środowisko Naturalne, Odpowiedzialność Społeczna.

W finale znalazło się 10 firm, wyłonionych z rekordowej liczby kandydatów. Laureatów TeleOdpowiedzialnych poznaliśmy 21 stycznia 2021 roku podczas Wirtualnego Spotkania MiŚOT-ów, podsumowującego całoroczną działalność Stowarzyszenia e-Południe.

 

 

Beskid Media realizuje projekt w ramach działania operacyjnego POPC.01.01.00-24-0139/17-00 „Powszechny Dostęp do Szybkiego Internetu” o nazwie: "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego". Więcej informacji na stronie: popc.beskidmedia.pl