Przybędza z kolejnymi odcinkami światłowodu « wróć do poprzedniej strony
12.01.2021
Ukończyliśmy spawanie kolejnych odcinków sieci światłowodowej w Przybędzy. Superszybki Internet 800 Mb/s, telewizja cyfrowa oraz telefonia stacjonarna i komórkowa docierają teraz do ulic:
  • Cesarskiej,
  • Podczerwieniec.
Budowa sieci w tej i innych miejscowościach powiatu żywieckiego możliwa jest dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej. Projekt POPC pod nazwą: "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego" realizujemy od 2017 roku, nieustannie dążąc do zapewnienia możliwości korzystania ze światłowodu jak największej liczbie mieszkańców. Więcej o projekcie można przeczytać tutaj.
 
Poniżej zamieszczamy mapę obszarów, na których możliwa jest aktywacja naszych usług. Osoby zainteresowane skorzystaniem z oferty zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu: (33) 333 88 88.
 
 
 
 
Beskid Media realizuje projekt w ramach działania operacyjnego POPC.01.01.00-24-0139/17-00 „Powszechny Dostęp do Szybkiego Internetu” o nazwie: "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego". Więcej informacji na stronie: popc.beskidmedia.pl