Docieramy pod wyciągi w Korbielowie « wróć do poprzedniej strony
06.01.2021
Uruchomiliśmy kolejny odcinek sieci w Korbielowie. Nasz superszybki światłowód dociera teraz ulicą Szczyrbok aż pod same wyciągi. Poniżej prezentujemy mapę, na której zaznaczyliśmy obszar możliwy do aktywacji.
 
W Korbielowie i całym powiecie żywieckim realizujemy prace związane z budową szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości. Działania te prowadzone są w ramach projektu POPC, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej. W efekcie powstanie nowoczesna sieć światłowodowa o łącznej długości ok. 700km, która swoim zasięgiem obejmie 18 000 gospodarstw domowych i 102 placówki oświatowe. Więcej o projekcie można przeczytać tutaj.
 
Osoby zainteresowane skorzystaniem z naszych usług zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą. Zapraszamy również do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu: (33) 333 88 88 oraz śledzenia naszego profilu na Facebooku.
 
 
Beskid Media realizuje projekt w ramach działania operacyjnego POPC.01.01.00-24-0139/17-00 „Powszechny Dostęp do Szybkiego Internetu” o nazwie: "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego". Więcej informacji na stronie: popc.beskidmedia.pl