Zmiany w prawie telekomunikacyjnym « wróć do poprzedniej strony
20.11.2020
21 grudnia 2020 roku wejdą w życie nowe przepisy w prawie telekomunikacyjnym. Dotychczasową ustawę "Prawo Telekomunikacyjne" zastąpi "Prawo Komunikacji Elektronicznej" (PKE). W następstwie nowelizacji, konieczne jest wprowadzenie zmian do obowiązującego wzorca regulaminu.
 
Pragniemy poinformować, że nowe przepisy nie zmieniają warunków cenowych umowy ani parametrów technicznych zawartych w trwającym porozumieniu. Przynoszą natomiast korzystne dla Państwa udogodnienia - najważniejsze z nich przedstawiamy poniżej. Pełna wersja dokumentu ze wszystkimi zmianami w prawie telekomunikacyjnym dostępna jest tutaj.
 
W przypadku pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu: (33) 333 88 88 lub przesłania zapytania na adres mailowy: poczta@beskidmedia.pl.
 
Beskid Media realizuje projekt w ramach działania operacyjnego POPC.01.01.00-24-0139/17-00 „Powszechny Dostęp do Szybkiego Internetu” o nazwie: "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego". Więcej informacji na stronie: popc.beskidmedia.pl