Rusza TVP Dokument « wróć do poprzedniej strony
20.11.2020
Użytkownicy naszej telewizji mogą już cieszyć się nowym kanałem w ofercie. TVP Dokument dostępny jest na kanale 138 w pakietach Multi HD oraz Extra HD.
 
W swojej ramówce TVP Dokument proponuje widzom zarówno polskie, jak też zagraniczne produkcje dokumentalne. Na antenie nie zabraknie filmów krótko- i pełnometrażowych, w tym nagrodzonych wieloma cennymi tytułami. Ciekawe uzupełnienie oferty stanowi cykl gatunkowy current affairs, poświęcony ważnym bieżącym wydarzeniom społecznym na świecie.
 
Zapraszamy do oglądania nowego kanału. Zachęcamy też do zapoznania się z pełną ofertą naszej telewizji światłowodowej i kontaktu z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu: (33) 333 88 88.
 
Beskid Media realizuje projekt w ramach działania operacyjnego POPC.01.01.00-24-0139/17-00 „Powszechny Dostęp do Szybkiego Internetu” o nazwie: "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego". Więcej informacji na stronie: popc.beskidmedia.pl