Beskid Media Sp. z o.o. to jeden z największych na Podbeskidziu lokalnych operatorów telekomunikacyjnych, który świadczy nowoczesne i zintegrowane usługi telekomunikacyjne dla osób prywatnych, firm oraz instytucji. Działamy na rynku telekomunikacyjnym od ponad 10 lat na terenach powiatów: żywieckiego, oświęcimskiego, wadowickiego oraz bielskiego. Oferujemy usługi dostępu do Internetu, telewizji światłowodowej oraz telefonii stacjonarnej i komórkowej. Dostarczamy nasze usługi dla ponad 24000 abonentów. Nasza strategia to stałe dążenie do dalszego rozwoju, zarówno technologicznego, jak i terytorialnego, co przybliża nas do spełnienia misji zgodnie z nazwą Beskid Media, czyli dotarcia do jak największej liczby odbiorców z terenu Beskidów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, prowadzimy rekrutację na stanowisko: Programista aplikacji mobilnych. Do liczącego ponad 60 osób zespołu poszukujemy osoby interesującej się sieciami telekomunikacyjnymi, programowaniem, chętnej do podejmowania nowych wyzwań, której osiąganie założonych celów sprawia dużą satysfakcję.

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA?
    • tworzenie, rozwijanie i utrzymywanie aplikacji na systemie Android;
    • kontynuacja rozwoju istniejącego systemu CRM;
    • projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań po stronie front-end;
    • naprawa zgłoszonych błędów.

CZEGO OCZEKUJEMY?
    • znajomości Java i Android SDK;
    • znajomości systemu kontroli wersji GIT;
    • znajomości PHP w stopniu umożliwiającym pisanie własnych rozwiązań;
    • znajomości technologii front-end (HTML, CSS, jscript);
    • znajomości SQL;
    • znajomości systemu operacyjnego Linux (Ubuntu, Debian);
    • mile widziani absolwenci lub studenci kierunków informatycznych;
    • mile widziane doświadczenie w branży;
    • komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu relacji;
    • dyspozycyjności;
    • kreatywności i umiejętności rozwiązywania problemów.

CO OFERUJEMY?
    • umowę o pracę na pełny etat;
    • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od posiadanego doświadczenia i umiejętności;
    • wsparcie doświadczonej kadry;
    • interesującą pracę w zespole młodych i ambitnych ludzi;
    • program lojalnościowy dla pracowników;
    • premie świąteczne i okolicznościowe;
    • opiekę medyczną (Medicover) lub kartę MultiSport;
    • owocowe czwartki w firmie;
    • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • realizację interesujących projektów.

MIEJSCE PRACY: Kęty

KONTAKT:
CV wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres: (w tytule maila prosimy podać: Aplikacja na stanowisko: Programista aplikacji mobilnych). W CV prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych dla potrzeb rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych”.