12.11.2020
14 listopada odbędzie się kolejna Gala KSW.
 
W 56. starciu rękawice skrzyżują uwielbiani przez fanów KSW zawodnicy. W limicie kategorii średniej Michał Materla zmierzy się z mistrzem kategorii półśredniej, Roberto Soldiciem. Z kolei po rocznej przerwie do klatki powróci Tomasz Narkun, który w boju o piątą obronę pasa w dywizji półciężkiem podejmie niepokonanego Chorwata, Ivana Erslana. O czwarte zwycięstwo z rzędu powalczy zaś łodzianka Karolina Owczarz. Jej rywalką będzie Justyna Haba. Emocji nie zabraknie - a to nie jedyne pojedynki, jakie czekają widzów KSW tego wieczoru. 
 
Transmisja w sobotę od godziny 20:00 w usłudze Pay Per View. Już teraz zamów dostęp prosto z pilota i podziwiaj walecznych uczestników. KSW 56 oglądaj na kanale 600.
 
Zachęcamy do bycia na bieżąco i obserwowania naszych profili na Facebooku oraz Instagramie. Tam też dostępny jest zwiastun najnowszej Gali KSW.
 
Beskid Media realizuje projekt w ramach działania operacyjnego POPC.01.01.00-24-0139/17-00 „Powszechny Dostęp do Szybkiego Internetu” o nazwie: "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego". Więcej informacji na stronie: popc.beskidmedia.pl