Uruchomiliśmy kolejne odcinki sieci w Zwardoniu « wróć do poprzedniej strony
04.11.2020
Uruchomiliśmy kolejne odcinki sieci światłowodowej w Zwardoniu. Mapę terenów, gdzie można korzystać z superszybkiego Internetu 800 Mb/s, telewizji cyfrowej oraz telefonii stacjonarnej i komórkowej, przedstawiamy poniżej.
 
Zwardoń to jeden z wielu obszarów, na których budowę sieci realizujemy w ramach projektu unijnego POPC: "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego". Systematycznie i nieustająco podejmujemy odpowiednie kroki, aby kolejni mieszkańcy mieli możliwość korzystania z szybkiego łącza światłowodowego. Inicjatywę tę docenił Starosta Żywiecki, Andrzej Kalata, obejmując patronat nad podejmowanymi przez nas działaniami. Więcej o projekcie i zrealizowanych uruchomieniach można przeczytać tutaj.
 
Osoby zainteresowane skorzystaniem z naszych usług zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępną na stronie internetowej. Zachęcamy też do kontaktu telefonicznego z Biurem Obsługi Klienta pod numerem: (33) 333 88 88.
 
 
 
 
 
 
Beskid Media realizuje projekt w ramach działania operacyjnego POPC.01.01.00-24-0139/17-00 „Powszechny Dostęp do Szybkiego Internetu” o nazwie: "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego". Więcej informacji na stronie: popc.beskidmedia.pl