Okno otwarte na premierę serialu « wróć do poprzedniej strony
04.11.2020
Z okazji zbliżającej się premiery nowego serialu "Król", wszyscy Abonenci będą mogli skorzystać z okna otwartego i cieszyć się darmowym dostępem do CANAL+ Premium.
 
Kanał zostanie odblokowany w niedzielę, 8 listopada, o godz. 6.00. Jego zakodowanie nastąpi w poniedziałek, 9 listopada, o godz. 6.00.
 
"Król" w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego to ośmioodcinkowa produkcja telewizyjna będąca ekranizacją powieści Szczepana Twardocha o tym samym tytule. Akcja serialu toczy się w późnych latach 30-tych XX wieku w Warszawie. W mieście postrach budzi żydowski gang pod przywództwem Kuma Kaplicy, którego pragnie zastąpić Jakub Szapiro – bokser i obiekt westchnień wielu kobiet. W cieniu walki o miano króla Warszawy rozgrywa się polityczny spisek na skalę całego kraju. Decyzje na najwyższych szczeblach mogą w znaczący sposób wpłynąć także na losy członków gangu. Jak potoczą się perypetie bohaterów i kto obejmie tron? Odpowiedź już wkrótce na kanale CANAL+ PREMIUM.
 
Zachęcamy do oglądania zwiastunu na naszym profilu na Facebooku, a także zapoznania się z pełną ofertą świadczonych usług. Osoby zainteresowane skorzystaniem z superszybkiego światłowodu, zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta pod numerem: (33) 333 88 88.
 
Beskid Media realizuje projekt w ramach działania operacyjnego POPC.01.01.00-24-0139/17-00 „Powszechny Dostęp do Szybkiego Internetu” o nazwie: "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego". Więcej informacji na stronie: popc.beskidmedia.pl