Światłowód w Trzebinii « wróć do poprzedniej strony
29.10.2020
Zakończyliśmy spawanie kolejnych odcinków sieci światłowodowej w Trzebinii. Usługi superszybkiego Internetu 800 Mb/s, telewizji 4K oraz telefonii stacjonarnej i komórkowej są już gotowe do uruchomienia na obszarach zaznaczonych na poniższej mapie. 
 
Budowa sieci w tej miejscowości i całym powiecie realizowana jest w ramach projektu POPC: "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego". Inwestycja jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej, a patronat nad działaniem objął Starosta Żywiecki, Andrzej Kalata.
 
Osoby zainteresowane skorzystaniem z naszych usług zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: (33) 333 88 88. Zachęcamy też do zapoznania się z pełną ofertą tutaj.
 
 
 
Beskid Media realizuje projekt w ramach działania operacyjnego POPC.01.01.00-24-0139/17-00 „Powszechny Dostęp do Szybkiego Internetu” o nazwie: "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego". Więcej informacji na stronie: popc.beskidmedia.pl