Zawieszki informują o znalezieniu się w zasięgu naszej sieci « wróć do poprzedniej strony
16.10.2020
Mieszkańcy obszarów, na których odcinki naszej sieci światłowodowej zostały już pospawane, zostaną o tym powiadomieni w nietypowy sposób. Informacje w formie zawieszek pojawią się od tej pory na klamkach drzwi lub ogrodzeniach domów, stając się łatwym do zauważenia zaproszeniem do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Osoby, które zauważą taką ulotkę, a chciałyby skorzystać z usług superszybkiego Internetu 800 Mb/s, telewizji 4K oraz telefonii stacjonarnej i komórkowej, zachęcamy do telefonicznego kontaktu pod numerem: (33) 333 88 88. Każdy adres zostanie zweryfikowany pod kątem warunków technicznych, a zainteresowani dowiedzą się o możliwości aktywacji naszych usług.
 
Mamy nadzieję, że charakterystyczne zawieszki będą przyjemnym widokiem dla każdego, kto już wcześniej interesował się dołączeniem do grona Użytkowników korzystających z naszych usług. Z pełną ofertą można również zapoznać się tutaj.
 
 
 
 
Beskid Media realizuje projekt w ramach działania operacyjnego POPC.01.01.00-24-0139/17-00 „Powszechny Dostęp do Szybkiego Internetu” o nazwie: "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego". Więcej informacji na stronie: popc.beskidmedia.pl