Nowe kanały telewizyjne « wróć do poprzedniej strony
06.10.2020
1 listopada 2020 r. kanały Viasat History oraz Viasat Nature kończą nadawanie w całej Polsce. Jednak już wkrótce widzowie naszej telewizji będą mogli cieszyć się aż czterema nowymi kanałami:
  • Polsat Doku (pozycja 119)
  • Polsat Rodzina (pozycja 79)
  • Polsat Sport Fight (pozycja 178)
  • Superstacja (pozycja 114).
Polsat Doku to kanał oferujący głównie filmy i programy dokumentalne, w tym również przyrodnicze oraz reportaże. Z kolei Polsat Rodzina to stacja emitująca programy o charakterze familijnym i rozrywkowym, w której nie zabraknie także filmów fabularnych oraz seriali i poradników. Fani sportów walki nie zawiodą się, oglądając Polsat Sport Fight - Gala Boksu Zawodowego, Polsat Boxing Night, KSW czy MMA to tylko niektóre propozycje tego kanału. Programy o tematyce lifestylowej, rozrywkowej oraz sensacyjnej oferuje natomiast Superstacja.
 
Nowe kanały telewizyjne dostępne będą w ramach pakietu Extra HD. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług oraz kontaktu telefonicznego pod numerem: (33) 333 88 88.
 
Beskid Media realizuje projekt w ramach działania operacyjnego POPC.01.01.00-24-0139/17-00 „Powszechny Dostęp do Szybkiego Internetu” o nazwie: "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego". Więcej informacji na stronie: popc.beskidmedia.pl