05.10.2020
Już wkrótce fanów największej organizacji MMA w Europie czekają ogromne emocje. W najbliższą sobotę, 10 października, odbędzie się kolejna Gala KSW, na której wystąpią największe gwiazdy kategorii średniej.
 
Scott Askham stanie do pierwszej obrony tytułu mistrzowskiego kategorii średniej na gali KSW 55. Jego rywalem będzie największy dominator w historii tej dywizji - Mamed Khalidov. Czy uda mu się pokonać niezwyciężonego od trzech lat Anglika?
 
Do klatki KSW powróci z kolei były mistrz KSW w wadze średniej i jedna z największych gwiazd organizacji, Michał Materla. Na gali zmierzy się z groźnym Aleksadarem Iliciem. Serbski zawodnik może pochwalić się dziesięcioma wygranymi przed czasem, z czego aż ośmioma przez nokaut.
 
Do walki stanie także Damian Janikowski. Brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w zapasach wejdzie do klatki KSW już po raz ósmy. Swój debiut rozegra natomiast Tomasz Romanowski, zwycięzca programu "Tylko Jeden", mierząc się z Ionem Surdu.
 
Emisja na kanale 600. Aktywuj usługę już teraz, prosto z Twojego pilota. Sprawdź też pełną ofertę na naszej stronie.
 
 
 
 
Beskid Media realizuje projekt w ramach działania operacyjnego POPC.01.01.00-24-0139/17-00 „Powszechny Dostęp do Szybkiego Internetu” o nazwie: "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego". Więcej informacji na stronie: popc.beskidmedia.pl