Kolejne odcinki sieci w Żywcu uruchomione « wróć do poprzedniej strony
25.09.2020
W Żywcu oddaliśmy do użytku nowe linie naszej sieci światłowodowej. Superszybkim Internetem 800 Mb/s, telewizją 4K oraz telefonią stacjonarną i komórkową mogą cieszyć się już mieszkańcy budynków wzdłuż ulicy Grunwaldzkiej i ulicy Grobla. Obszary z uruchomionymi odcinkami zaznaczyliśmy na mapie poniżej.
 
Budowa sieci na tym terenie została zrealizowana w ramach projektu POPC pod nazwą: "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego". Inwestycja odbywa się pod patronatem Starosty Żywieckiego, Andrzeja Kalaty.
 
Osoby zainteresowane aktywacją naszych usług, zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie. Zapraszamy również do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu: (33) 333 88 88.
 
 
 
 
 
 
 
Beskid Media realizuje projekt w ramach działania operacyjnego POPC.01.01.00-24-0139/17-00 „Powszechny Dostęp do Szybkiego Internetu” o nazwie: "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego". Więcej informacji na stronie: popc.beskidmedia.pl