Za nami 2. Bieg po COOLturę « wróć do poprzedniej strony
22.09.2020
Przedostatnia niedziela września obfitowała w sportowe wydarzenia. Oprócz Moto Show w Andrychowie, o którym pisaliśmy niedawno, odbyła się też druga edycja Biegu Po COOLturę. W żywieckim parku 100 uczestników miało do pokonania dystans 4 km. Odległość tą można było przebiec lub przejść z kijkami nordic walking, również w towarzystwie własnego pupila. Organizatorami wydarzenia byli: Klub Fotograficzny PTTK Góry Bez Cenzury oraz Oddziałowa Komisja Krajoznawcza w Oddziale Babiogórskim PTTK w Żywcu. W trakcie imprezy odbywała się też zbiórka pieniędzy na konserwację zabytków miejskiego muzeum.
 
Po raz kolejny mieliśmy okazję wesprzeć uczestników Biegu Po COOLturę. W pakietach startowych na zawodników czekały upominki, a dzięki ładnej pogodzie wszyscy goście mogli wygodnie rozsiąść się na naszych leżakach.
 
Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia. Więcej zdjęć można znaleźć na naszych profilach na Facebooku (@beskidmedia) oraz Instagramie (@beskidmedia.pl).
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Beskid Media realizuje projekt w ramach działania operacyjnego POPC.01.01.00-24-0139/17-00 „Powszechny Dostęp do Szybkiego Internetu” o nazwie: "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego". Więcej informacji na stronie: popc.beskidmedia.pl