Byliśmy na Moto Show Andrychów « wróć do poprzedniej strony
21.09.2020
W niedzielę 20 września w Andrychowie odbył się Moto Show - lokalna impreza dla fanów motoryzacji. To już szósta edycja wydarzenia w tej miejscowości, na której po raz kolejny nie mogło nas zabraknąć.
 
Na uczestników Moto Show czekało mnóstwo atrakcji dla całych rodzin. Przez cały dzień odbywały się pokazy driftu i stuntu, liczne konkursy z nagrodami oraz prezentacje pojazdów różnych kategorii. Odwiedzający mogli zobaczyć samochody zabytkowe, amerykańskie, sportowe, modyfikowane oraz wyróżnić modele, które zrobiły na nich największe wrażenie. W trakcie imprezy odbywała się zbiórka pieniędzy na cele charytatywne.
 
Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia. Po więcej zdjęć oraz filmów zapraszamy też na nasz profil na Facebooku (@beskidmedia) i Instagramie (@beskidmedia.pl).

 

 

 

 

 

 

 

 

Beskid Media realizuje projekt w ramach działania operacyjnego POPC.01.01.00-24-0139/17-00 „Powszechny Dostęp do Szybkiego Internetu” o nazwie: "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego". Więcej informacji na stronie: popc.beskidmedia.pl