2. Bieg po COOLturę już w ten weekend « wróć do poprzedniej strony
14.09.2020
20 września w Żywcu odbędzie się druga edycja Biegu po COOLturę. Długość trasy liczy cztery kilometry, a dystans ten uczestnicy pokonają biegnąc lub maszerując z kijkami nordic walking. Na wyścig będą mogli zabrać własnego pupila. W ramach wydarzenia zostanie przeprowadzona zbiórka środków na konserwację zabytków z miejskiego muzeum.
 
Po raz drugi mamy przyjemność być sponsorem tej imprezy i wspierać zawodników. Każdy uczestnik w pakiecie startowym otrzyma pamiątkowe gadżety, a najlepszym zostaną wręczone nagrody specjalne.
 
Organizatorami imprezy są: Klub Fotograficzny PTTK Góry Bez Cenzury oraz Oddziałowa Komisja Krajoznawcza w Oddziale Babiogórskim PTTK w Żywcu.
 
Zapisy trwają do 18 września. Zgłoszenia można dokonać poprzez stronę: www.pomiaryczasu.pl. Szczegółowy program i informacje znajdują się na profilu na Facebooku: Bieg po COOLturę - Żywiec 2019 i 2020.
 

 

Beskid Media realizuje projekt w ramach działania operacyjnego POPC.01.01.00-24-0139/17-00 „Powszechny Dostęp do Szybkiego Internetu” o nazwie: "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego". Więcej informacji na stronie: popc.beskidmedia.pl