Serial "Król" jesienią na CANAL+ « wróć do poprzedniej strony
10.09.2020
Już wkrótce na kanale CANAL+ PREMIUM będzie można oglądać serial "Król" w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego. Ośmioodcinkowa produkcja telewizyjna to ekranizacja powieści Szczepana Twardocha o tym samym tytule.
 
Akcja serialu toczy się w późnych latach 30-tych XX wieku w Warszawie. W mieście postrach budzi żydowski gang pod przywództwem Kuma Kaplicy, którego pragnie zastąpić Jakub Szapiro – bokser i obiekt westchnień wielu kobiet. W cieniu walki o miano króla Warszawy rozgrywa się polityczny spisek na skalę całego kraju. Decyzje na najwyższych szczeblach mogą w znaczący sposób wpłynąć także na losy członków gangu. Jak potoczą się perypetie bohaterów i kto obejmie tron? Odpowiedź jesienią na kanale CANAL+ PREMIUM.
 
Już teraz można zobaczyć zwiastun serialu na naszym profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/beskidmedia.
 
Serial dostępny dla widzów pakietu CANAL+. Osoby zainteresowane skorzystaniem z naszych usług zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą tutaj.
 
 
Beskid Media realizuje projekt w ramach działania operacyjnego POPC.01.01.00-24-0139/17-00 „Powszechny Dostęp do Szybkiego Internetu” o nazwie: "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego". Więcej informacji na stronie: popc.beskidmedia.pl