Wspieramy Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym « wróć do poprzedniej strony
04.09.2020
Najbliższy weekend w Osieku upłynie pod znakiem sportowych emocji. W dniach 5-6 września wyruszy stamtąd wyścig kolarski w ramach Mistrzostw Polski Masters w kolarstwie szosowym, a także zawodów o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie.
 
Trasa przejazdu powiedzie przez malownicze miejscowości Małopolski - Osiek, Głębowice, Witkowice, Malec, Nidek, Gierałtowiczki. Jedna runda liczy ponad 30 km. W zależności od kategorii, zawodnicy przejadą łącznie od 32 km do nawet 123 km. 
 
Na potrzeby tego sportowego wydarzenia, dostarczamy nasze superszybkie łącze światłowodowe 800 Mb/s, aby widzowie mogli na bieżąco śledzić przebieg wyścigu. Będziemy również obecni na mecie, aby nagrodzić najlepszych zawodników upominkami.
 
Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie: http://nowytargroadchallenge.pl/. Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom!
 
Beskid Media realizuje projekt w ramach działania operacyjnego POPC.01.01.00-24-0139/17-00 „Powszechny Dostęp do Szybkiego Internetu” o nazwie: "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego". Więcej informacji na stronie: popc.beskidmedia.pl