Nowe odcinki sieci w Zarzeczu i Biernej « wróć do poprzedniej strony
28.08.2020
Powstały nowe odcinki sieci światłowodowej w Zarzeczu oraz Biernej. Obszary, na których uruchomiono już łącze, zaznaczyliśmy na mapie poniżej.
 
Budowa światłowodu na tym terenie odbywa się w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Działanie pod nazwą: "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego" jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej. Patronat nad inwestycją objął Starosta Żywiecki, Pan Andrzej Kalata.
 
Osoby zainteresowane skorzystaniem z usług superszybkiego Internetu, telewizji oraz telefonii zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 33 333 88 88. Zachęcamy również do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy tutaj.

 

Beskid Media realizuje projekt w ramach działania operacyjnego POPC.01.01.00-24-0139/17-00 „Powszechny Dostęp do Szybkiego Internetu” o nazwie: "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego". Więcej informacji na stronie: popc.beskidmedia.pl