Światłowód w kolejnych budynkach wielorodzinnych « wróć do poprzedniej strony
31.08.2020
Niedawno wspominaliśmy o podłączeniu do naszej sieci światłowodowej mieszkań w Andrychowie i Kobiernicach. Tym razem superszybkie łącze dotarło do budynków wielorodzinnych zlokalizowanych przy ulicy Reymonta 33, 35, 37 i 39 w Żywcu.
 
Budowa sieci odbywa się tam w ramach projektu pod nazwą: "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego". Działanie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Patronat nad inwestycją objął Starosta Żywiecki, Pan Andrzej Kalata.
 
Chętnych do skorzystania z superszybkiego Internetu, telewizji i telefonii zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 33 333 88 88. Z pełną ofertą naszych usług można również zapoznać się tutaj.
 
 
 
Beskid Media realizuje projekt w ramach działania operacyjnego POPC.01.01.00-24-0139/17-00 „Powszechny Dostęp do Szybkiego Internetu” o nazwie: "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego". Więcej informacji na stronie: popc.beskidmedia.pl