Uruchomiliśmy kolejne odcinki sieci w Żywcu « wróć do poprzedniej strony
26.05.2020

W związku w realizowanym projektem pn.:  „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego”, prowadzimy prace związane z rozbudową naszej infrastruktury w Żywcu. W ostatnim czasie uruchomiliśmy sieć światłowodową min. na ulicach: Sienkiewicza, Nad Markiem, Jodłowej, Jaworowej, Wierzbowej, Akacjowej, Wiśniowej, Kasztanowej, Komonieckiego, Granitowej, Makowej, Krokusowe, Liliowej, Beskidzkiej, Stromej, Pogodnej, Wschodniej, Za Górą. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce pakiety. Osoby zainteresowane bezpłątnym przyłączem prosimy o kontakt pod numerem telefonu 33 333 88 88.

Beskid Media realizuje projekt w ramach działania operacyjnego POPC.01.01.00-24-0139/17-00 „Powszechny Dostęp do Szybkiego Internetu” o nazwie: "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego". Więcej informacji na stronie: popc.beskidmedia.pl