Udogodnienia w usłudze nPVR « wróć do poprzedniej strony
05.11.2018
Wprowadziliśmy nowe udogodnienia dla widzów naszej telewizji odnośnie usługi nPVR.
Teraz klienci posiadający pakiety nPVR, nie muszą martwić się, że ich nagrania po jakimś czasie skasują się, ponieważ będą przechowywane cały czas. Dotyczy to klientów, którzy zamówili jeden z pakietów:
  • Pakiet telewizyjny - nPVR +20h nagrań  - w cenie 5,90zł
  • Pakiet telewizyjny - nPVR +40h nagrań  - w cenie 9,90zł
Dodatkowo wszyscy, którzy aktywują jeden z pakietów będą mogli do końca roku korzystać z nich bez dodatkowych opłat i zobowiązań.
Jednocześnie przypominamy, że wszyscy klienci którzy posiadają telewizję Beskid Media mają do dyspozycji 10 godzin nagrań. Nagrania zrobione przez klientów nie posiadających dodatkowego pakietu nPVR kasują się po 31 dniach.
Osoby, zainteresowane uruchomieniem dodatkowego pakietu nPVR zapraszmy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta pod numerem 33 333 88 88. Zapraszamy.
 

 

Beskid Media realizuje projekt w ramach działania operacyjnego POPC.01.01.00-24-0139/17-00 „Powszechny Dostęp do Szybkiego Internetu” o nazwie: "Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokiej przepustowości na terenie powiatu żywieckiego". Więcej informacji na stronie: popc.beskidmedia.pl